Fabrika Türkiye – Bursa

Dünya’nın en yeni teknolojilerini kullanarak, 80.000 m2’lik fabrikamızda üretim ve ar-ge faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Üretim sahamız üstün Alman teknolojisi Homag üretim makinaları, robot ve üretim bantlarınınyanısıra Venjakop boya hattı ile donatılmıştır.

Depo ve USA Office

30.000 m2’lik depo ve Amerika teslimatları

Depo ve UK Office

15.000 m2’lik depo ve Avrupa ve İngiltere teslimatları

Office

Türkiye – İstanbul

Sadelik ve nesnelliğin anlam kazandığı günümüzde ev mobilyalarını minimalist bakışaçımızla yeniden yorumluyoruz.

Evrensel sadelikle minimalist yaşamalanlarına konfor ve kalite katan endüstriyel mobilyalar tasarlıyor ve üretiyoruz. Mobilyalarımızı zamanın ötesinde konumlanmış çağdaş çizgilerle tasarlayarak estetik, konfor, tasarım ve fonksiyonelliği evinizle buluşturuyoruz.

Samimiyet

Ürünlerimizi seçerken kendinizi güvende hissetmeniz için gerekli tüm bilgileri size sağlarız. Bu ürünün nerede üretildiği, her parça için yaklaşımımız,işlevleri ve kullanılan hammaddelerin kalitesini sizinle paylaşırız.

Farklılık

Dünya çapında ihracat yapmanın avantajı, birçok farklı kültüre maruz kalmamız ve onlardan ilham almamızdır. Ürünlerimize bu kültürleri yansıtır ve yaratıcılığımızı besleriz.

Cesaret

Yeniyi keşfetmeyi ve kendimize meydan okumayı seviyoruz. Özel ve benzersiz bir şey yaratmak için her gün aynı motivasyonla güne başlıyoruz.

Kalite ve Çevre Politikalarımız